Projektant instalacji sanitarnych

Eltrix Energia

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie koncepcji projektowych w oparciu o informacje uzyskane od klienta
  • tworzenie wsadów technicznych do projektów audytowych
  • projektowanie instalacji sanitarnych ( ciepło , kotłownie , para wodna , chłód)
  • prowadzenie czynności formalno-prawnych związanych z procesem projektowania,
  • współpraca z architektami oraz projektantami branżowymi,
  • kontakt z klientem, instytucjami i innymi uczestnikami realizowanych projektów,
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Oferujemy :

  • pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE
  • nowoczesne narzędzia pracy ( telefon , laptop , samochód , najnowsze oprogramowanie) tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • stabilne zatrudnienie

Wymagania

  • kreatywność techniczna – umiejętność tworzenia koncepcji , usprawnień
  • komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole i organizacji czasu pracy własnej
  • konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celów
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • (preferowany kierunek: inżynieria środowiska, specjalność ogrzewnictwo, wentylacja, klimatyzacja),
  • uprawnienia projektowe oraz doświadczenie w projektowaniu,
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem ludzkim,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie