Projektant Instalacji Sanitarnych i Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Tremend Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Projektant instalacji sanitarnych:

Opis stanowiska:
- Projektowanie instalacji centralnego ogrzewania i źródeł ciepła
- Projektowanie instalacji wodno-kanalizacyjnych
- Projektowanie instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
- Projektowanie sieci sanitarnych
- Analiza techniczno-finansowa projektu
- Nadzorów autorskie

Asystent projektanta instalacji sanitarnych:

Wymagania

- uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
- wykształcenie kierunkowe
- praktyczna znajomość programu AutoCAD
- doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych
- umiejętność pracy w zespole
- bardzo dobra organizacja w pracy

Dodatkowe atuty:
znajomość języka angielskiego, obsługa programu Revit

- doświadczenie w projektowaniu instalacji sanitarnych (min. 1 rok)

Prezentacja firmy

Pracownia projektowa Tremend zajmuje się projektami w zakresie architekt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria