Projektant instalacji ppoż - ZAGRANICA

Telesto S.A.

RPA lub ZEA, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma projektowo-wykonawcza zajmująca się projektowaniem i nadzorem nad realizacją instalacji w zakresie ochrony przeciwpożarowej w istniejących oraz budowanych obiektach przemysłowych głównie kopalniach i rafineriach poszukuje osób min na stanowisko Projektanta Instalacji Przeciwpożarowych.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało min:

  • projektowanie wodnych systemów tryskaczowych w pełnym zakresie, z doborem pomp, zbiorników, etc.
  • projektowanie instalacji systemów opartych o mgłę wodną do ochrony maszyn i urządzeń takich jak taśmociągi, napędy, transformatory oraz wybranych pomieszczeń
  • nadzorowanie realizacji wykonanych projektów w terenie
  • współpraca z innymi osobami w zespole, między innymi lokalnymi rzeczoznawcami d/s ppoż oraz oceny ryzyka

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach projektowych o podobnym charakterze
  • Znajomość oprogramowania pozwalającego na projektowanie systemów oraz stosowne obliczenia hydrauliczne
  • Wyobraźnia - jednym z zadań będzie przeliczanie przepływów wody w rurach na różnych poziomach oraz pod różnymi kątami,
  • Znajomość języka angielskiego  w zakresie technicznym w mowie i piśmie umożliwiającym prowadzenie uzgodnień i nadzoru nad realizacjami
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Chęć poznawania nowych wymagań projektowych
  • Znajomość zasad projektowania zgodnie z NFPA
  • Znajomość zasad projektowania oraz norm i wytycznych FM i VdS będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

TELESTO S.A. zajmuje się sprzedażą systemów ochrony przeciwpożaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Pracodawca zapewnia pakiet obejmujący mieszkanie, ubezpieczenie oraz samochód, w zależności od zakresu obowiązków
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria