PROJEKTANT INSTALACJI ODPYLANIA I ODKURZANIA PRZEMYSŁOWEGO

Wieland Industry Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Wieland Industry Sp. z o.o. Wieland Industry Sp. z o.o.
Wieland Industry Sp. z o.o. (www.ggk.pl)
jako wyłączny przedstawiciel Wieland Lufttechnik specjalizującej się technikach oczyszczania przemysłowego poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz udział w realizacji projektów odpylania i odkurzania przemysłowego w oparciu o wytyczne otrzymane od inwestora przy współudziale zagranicznych producentów
  • Wsparcie Kierownika Projektu w zakresie projektowania i prowadzenia kluczowych projektów
  • Bieżąca współpraca z inwestorem
  • Wsparcie w opracowywaniu ofert handlowych
  • Kontrola realizacji wykonanych projektów na obiektach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane specjalności: inżynieria środowiska, mechanika i budowa maszyn, etc.) znajomość branży
  • Ok. 2 letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji przemysłowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Biegła znajomość AutoCAD
  • Umiejętność korzystania z norm i przepisów, czytania dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.