Opis stanowiska pracy

Projektant instalacji elektrycznych w automatyce.
Zakres obowiązków:
- samodzielne realizowanie zadań związanych z projektowaniem systemów automatyki,
- przygotowywanie dokumentacji elektrycznych,
- dobór aparatury, wyposażenia i rozwiązań na potrzeby oferowania i i projektowania,
- nadzorowanie prac montażowych układów automatyki u klientów i podwykonawców

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym,
- dobra znajomość środowiska EPLAN,
- znajomość aparatury używanej w układach automatyki,
- doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu dokumentacji elektrycznych dla przemysłu,
- znajomość standardów dokumentacji elektrycznych,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- samodzielność, solidność i dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- pracę z doświadczonym zespołem inżynierskim,
- możliwość poszerzania wiedzy oraz zdobywania doświadczenia w zakresie technologii i projektowania układów automatyki,
- realizację różnorodnych projektów w dziedzinie automatyki,
- elastyczny czas pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w kompleksowej auto... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria