PROJEKTANT ELEMENTÓW KAMIENNYCH

Emstone

57-100 Strzelin, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby z wykształceniem technicznym (architekt, inż. budownictwa) do pracy przy projektach wykonawczych kamiennych elewacji, posadzek, wewnętrznych okładzin ściennych i innych elementów kamiennych wraz z modelowaniem 3D (BIM) oraz przygotowywania formatek do wycięcia materiału.

Oferujemy pracę przy ciekawych projektach dla klientów brytyjskich (inwestycje w Londynie i na terenie Wielkiej Brytanii), udział w tworzeniu modeli BIM, możliwość dokształcania znajomości języka angielskiego (rysunki i dokumentacja tworzone w języku angielskim) oraz nabycia umiejętności opracowywania dokładnych rysunków wykonawczych i detalu, uczestnictwo w spotkaniach z architektami i klientami w UK.

Praca stacjonarna w biurze w Strzelinie, na pełen etat. Dojazd z Wrocławia pociągiem 35min.

Wymagania

Płynna znajomość AutoCAD-a, znajomość Revit-a mile widziana, znajomość języka angielskiego, dokładność i precyzja rysowania, świadomość detalu, umiejętność analitycznego myślenia, konsekwencja, rzetelność.

Jak się ubiegać:
Proszę przysłać CV i list motywacyjny (w jednym pliku PDF). Mile widziane określenie oczekiwań finansowych.

Prezentacja firmy

EMSTONE Design Studio jest biurem projektowym specjalizującym się w proj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie