Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie koncepcji systemów automatyki i robotyki.
  • Projektowanie systemów sterowania automatyki przemysłowej i robotyki przy wykorzystaniu oprogramowania WSCAD.
  • Projektowanie tras kablowych.
  • Projektowanie szaf.
  • Nadzór nad montażem szaf i obiektu.
  • Praca w biurze we Wrocławiu oraz sporadycznie na obiektach (najczęściej jednodniowe wyjazdy).

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w młodym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Zdobycie doświadczenia w projektowaniu oraz w późniejszych realizacjach na obiektach.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane z zakresu automatyki, elektryki lub energetyki.
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów AKPiA.
  • Znajomość oprogramowania WSCAD lub innego programu do projektowania AKPiA, AutoCAD.
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznych.

Prezentacja firmy

Stanowimy grupę ludzi z bogatym doświadczeniem w branżach automatyki i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis