Projektant Elektryk

GE Power

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Projektant elektryk w Zakładzie Realizacji Projektów będzie pracował przy realizacji projektu budowy Bloków 5 i 6 w Elektrowni Opole.

Obowiązki:

przygotowywanie projektów instalacji elektrycznej ogólnobudowlanej,

przygotowywanie projektów instalacji zasilania urządzeń technologicznych,

opracowywanie specyfikacji do zakupów urządzeń oraz instalacji elektrycznych,

opracowanie części technicznej ofert,

nadzór projektowy nad realizacją prac na budowie.

Wymagania

wykształcenie wyższe elektryczne,

mile widziane uprawnienia do projektowania i kierowania budową,

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

GE Power is a world leader in power generation with deep domain e... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Energetyka