Projektant (budownictwo wodne-hydrotechniczne)

Tractebel Engineering S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – konsultingową należącą do grupy ENGIE (dawna nazwa GDF SUEZ), która posiada ponad 100 lat doświadczenia w realizacji projektów dla sektora energetycznego i infrastruktury. Dzięki zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów, firma szybko zdobyła wiodącą pozycję na rynku usług inżynierskich w Polsce.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant miejsce pracy: Katowice

Nr ref.: KAT_PH_1115

Zakres odpowiedzialności:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za czynne projektowanie obiektów hydrotechnicznych. Jest to szansa dla mniej lub bardziej doświadczonego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych, gdzie rola dobrego projektanta jest kluczowa.

Wymagania

  •  wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane budownictwo wodne - hydrotechniczne)
  •  doświadczenie w projektowaniu i wykonywaniu części obliczeniowej projektów (budowle ziemne, konstrukcje żelbetowe, konstrukcje stalowe)
  • posiadanie uprawnień budowlanych (lub w trakcie realizacji) będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych
  •  dobra znajomość obsługi programów branżowych: Robot, GEO5, Best-Cad - warunek konieczny
  • dobra znajomość programu Auto-Cad Civil
  •  znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  •  pracę w dobrej atmosferze i uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych
  •  możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  •  możliwość uczestnictwa w szkoleniach kierunkowych

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Architektura, Praca Praca dla studenta