PROJEKTANT BRANŻY ELEKTRYCZNEJ I AKPiA - miejsce pracy Katowice

Volen S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

VOLEN S.A. jest firmą specjalizującą się w usługach w zakresie realizacji inwestycji w energetyce jak i prac związanych z automatyzacją procesów produkcyjnych i przemysłowych. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji usług.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

PROJEKTANT BR. ELEKTRYCZNEJ I AKPiA

Opis stanowiska:

Do zakresu obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • udział w opracowywaniu projektów budowlanych i wykonawczych branży elektrycznej i automatyki,
  • udział w opracowywaniu kosztorysów inwestorskich dla wykonywanych projektów,
  • udział w nadzorach autorskich,
  • wsparcie merytoryczne aktualnie prowadzonych kontraktach na realizację prac branży elektrycznej i automatyki,

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne kierunkowe (co najmniej tytuł inżyniera),
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe,
  • uprawnienie elektryczne do projektowania i kierowania robotami lub krótko przed przystąpieniem do egzaminu na uprawnienia elektryczne do projektowania i kierowania robotami,
  • znajomość obsługi oprogramowania do wspomagania projektowania (typu CAD),
  • umiejętność dobrego planowania i organizacji pracy,
  • prawo jazdy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej,
  • znajomość obsługi programów kosztorysowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zespole wysoko wykwalifikowanych ekspertów,
  • warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

VOLEN S.A. jest firmą specjalizującą się w usługach w zakresie re... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Automatyka