Projektant /Asystent Projektanta

COWI Polska Sp. z o.o.

54-429 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Projektant instalacji sanitarnych

Opis stanowiska wraz z zakresem obowiązków:

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe samodzielnie lub pod kierownictwem osoby prowadzącej, współpracując również z zespołami projektowymi z COWI w Danii, Szwecji i Norwegii, w projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów oraz projektach drogowych. W zakresie obowiązków będzie koordynacja międzybranżowa opracowań projektowych, nadzór nad podległymi asystentami projektanta. Praca wiązać się może również z krótkimi wyjazdami za granicę.

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić prace projektowe pod kierownictwem osoby prowadzącej w zagranicznych projektach nowych lub rewitalizacji istniejących linii kolejowych, projektów stacji i węzłów oraz projektach drogowych, co wiązać się może z krótkimi wyjazdami za granicę.

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

• Wykształcenie wyższe w specjalności inżynieria środowiska

• Posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych (mile widziane)

• Dobra znajomość MS Office, Microstation lub AutoCad

• Znajomość programów Bentley InRail lub PowerCivil mile widziana

• Min. 5 lat doświadczeń zawodowych przy projektowaniu sieci odwodnienia,

kanalizacji sanitarnej, wodociągów itp.

• Dobra znajomość j. angielskiego

• Wykształcenie wyższe w specjalności inżynieria środowiska lub studia na ostatnim roku studiów

• Mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenta projektanta

 Forma kontaktu:

Kandydaci zainteresowani ofertą proszeni są o przesłanie CV z następującą klauzulą:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" wraz z listem motywacyjnym.

Prezentacja firmy

COWI Polska Sp. z o.o. jest firmą konsultingową działającą w obsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Grafika / Projektowanie