Projektant / Asystent Projektanta instalacji sanitarnych

Msvent Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Witamy.

Oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku projektowania i wykonawstwa wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania i innych instalacji sanitarnych i elektrycznych. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy pracownika do działu projektowego. Zajmujemy się projektowaniem IS w budynkach jednorodzinnych, usługowych, biurowych, halach magazynowych, przemyśle itp.

Jeśli masz już doświadczenie w projektowaniu i chcesz je pogłębiać a także mieć możliwość kreowania kierunków rozwoju działu projektowego poprzez czynne uczestnictwo przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych oraz podczas spotkań z inwestorami/architektami przed etapem budowy oraz podczas nadzorów autorskich to ta oferta jest dla Ciebie.

W zamian oferujemy:
- Pracę przy ciekawych projektach,
- Elastyczne warunki pracy i miłą atmosferę,
- Nowoczesne biuro we wrocławskim parku technologicznym,
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Wymagania

- Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie projektowej,
- Umiejętności samodzielnego projektowania (mile widziane uprawnienia),
- Znajomości programów branżowych (np. Ventpack, InstalTherm, itp),
- Komunikatywności,
- Umiejętności pracy w zespole,
- Zaangażowania i chęci rozwoju.

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży projektowania, montażu, serwisu instalacji i u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria