PROJEKTANT 3D

Proarte Media

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PROARTE z Bytomia zajmuje się projektowaniem oraz budową niestandardowych stoisk targowych - wykonywane są one zarówno z gotowych elementów systemowych o nieskończonej liczbie możliwych konfiguracji jak i z materiałów umożliwiających dowolne kształtowanie bryły stoiska - oczywiście z uwzględnieniem praw fizyki!

Jeżeli chcesz puścić wodze fantazji, po czym zobaczyć, jak Twoje pomysły nabierają realnych kształtów – zapraszamy na rozmowę!

Może zechcesz zawalczyć z nami o nagrody za najciekawsze projekty?

Przykładowe realizacje: Facebook/ProarteGroup

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:

  • aranżacja dostępnej przestrzeni

  • przygotowywanie interesujących projektów oraz wizualizacji 3D stoisk targowych

  • sporządzanie schematycznych rzutów 2D

  • opracowywanie koncepcji oprawy graficznej stoisk

Wymagania

  • znajomość programów do tworzenia grafiki 3D
  • umiejętność projektowania, tworzenia modeli oraz ich teksturowania
  • wyobraźnia przestrzenna, zmysł kompozycyjny, poczucie estetyki
  • umiejętność operowania kolorami
  • kreatywność
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • rzetelność

Mile widziane będą:

  • portfolio
  • znajomość programów Corel Draw oraz Cinema 4D
  • znajomość języka angielskiego (współpraca z firmami zagranicznymi)

Prezentacja firmy

PROARTE MEDIA<br/><br/>Wieloletnia obecność na rynku wystawiennic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie