Projekt Manager / Generalny Projektant - branża budowlana

Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 5 lat doświadczenia w prowadzeniu/koordynowaniu prac projektowych dla projektów wielobranżowych,
  • uprawnienia projektowe,
  • biegła znajomość MS Office i Autocad,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  • koordynowanie prac projektowych dla projektów wielobranżowych,
  • projektowanie.

Oferujemy:

  • pracę w wielobranżowym zespole projektowym w biurze o bogatej tradycji i doświadczeniu projektowym,
  • opiekę medyczną.

Prezentacja firmy

"Projmors" Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie