Project Menage / Projektant stoisk targowych

MHK-Expo

62-001 Chludowo, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Kompleksowe zarządzanie, planowanie, przygotowywanie oraz nadzór nad realizacją. projektu w oparciu o oczekiwania klienta, określone ramy czasowe i budżetowe.
• Efektywna komunikacja z członkami zespołu projektowego oraz z klientem.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne.
• Znajomość Auto-CAD 2D.
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (mile widziane inne języki obce).
• Komunikatywność.
• Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową zabudową stoisk targowych.<br/><br/>Spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Yearly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne