Project Manager

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spólki ubezpieczeniowej, poszukujemy obecnie zmotywowanych Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Project ManagerMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie i realizację  interdyscyplinarnych projektów biznesowych;
  • Prowadzenie zespołów projektowych;
  • Cykliczne raportowanie postępów prac w poszczególnych projektach do Zarządu;
  • Współpraca z Partnerami Biznesowymi Spółek, w ramach prowadzonych projektów;

Wymagania:

  • Znajomość technik Project Management
  • Min. 1-roczne doświadczenie w prowadzeniu interdyscyplinarnych projektów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Nastawienie na realizacje celu
  • Skuteczność działania potwierdzona w praktyce
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość programu, excel, power point, mile widziana  znajomość MS project

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat;
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Prywatną opiekę  medyczną
  • Dofinansowanie do karnetu sportowego
  • Dofinansowanie do zajęć językowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.