ManpowerGroup Sp. z o.o.

Project Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania :

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Realizacja planów sprzedaży zgodnie z polityką firmy
  • Analiza rynku - identyfikacja trendów, problemów
  • Stałe badanie potrzeb Klientów oraz nawiązywanie długofalowej współpracy
  • Raportowanie zgodnie z założonymi zasadami
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania :

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie handlowe w tworzywach sztucznych - ok. 3-4 lata
  • Wykształcenie wyższe - chemiczne będzie mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji
  • Samodzielność, decyzyjność, kreatywność

Oferujemy :

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia między 7:00 a 9:00)
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (samochód, telefon, komputer)
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w biurze oraz w terenie
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials