Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- Budowanie świadomości Klientów w obszarze nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych
- Tworzenie własnego portfolio Klientów
- Nawiązanie trwałych relacji z Klientami
- Realizacja planu sprzedaży, osiąganie założonych wskaźników biznesowych
- Proponowanie rozwiązań LIBRANDT, prezentowanie i sprzedaż produktów
- Przygotowywanie ofert dla Klientów
- Przygotowywanie umów i koordynowanie ich realizacji
- Monitorowanie i analizowanie rynku szkoleniowego oraz działań konkurencji
- Współpraca z zespołem w zakresie oferty, promocji, PR oraz budowania świadomości rozwiązań LIBRANDT wśród Klientów

Oferujemy:

- Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami
- Niezbędne narzędzia pracy
- Możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
- Rozwój zawodowy m.in. poprzez bogaty pakiet szkoleń wewnętrznych

Wymagania

- 2-3 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży programów edukacyjnych
- Wysokie umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne
- Umiejętność nawiązywania trwałych relacji biznesowych
- Znajomość rynku, doświadczenie w pracy z Klientem biznesowym
- Umiejętność dopasowywania się do zmian zachodzących na rynku
- Komunikatywność i silne nastawienie na rezultat
- Wyższe wykształcenie
- Prawo jazdy kategorii B
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (Business English), inne języki mile widziane

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management