Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

• realizacja bieżących projektów

• przygotowywanie kosztorysów produkcji i wykonawstwa stoisk targowych

• zarządzanie całym procesem realizacji projektu

• bezpośredni nadzór nad montażem stoisk na terenie Europy

• wyszukiwanie dostawców i składanie zamówień

• sporządzanie dokumentacji wykonawczych stoisk targowych

• przygotowywanie rysunków technicznych w programie AutoCad

• utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie doświadczenia

• pracę w międzynarodowym środowisku

(firma posiada oddziały na terenie Stanów Zjednoczonych, Kanady, Słowacji, Polski)

• interesującą pracę przy ciekawych projektach w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne

• biegła znajomość języka angielskiego

• bardzo dobra znajomość programu AutoCad

• zaawansowana znajomość pakietu MS Office

• umiejętność pracy pod presją czasu

• komunikatywność, rzetelność, otwartość na nowe wyzwania

• duża samodzielność

• umiejętności interpersonalne

• pozytywne nastawienie do pracy

• gotowość do wyjazdów służbowych

Dodatkowe atuty:

 • znajomość drugiego języka: niemiecki, hiszpański lub francuski

Prezentacja firmy

Firma Europe Displays Poland Sp. z o.o. jest spółką amerykańskiej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis