Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Dla jednego z naszych klientów - międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Opolu - poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem pracy:

project manager

Nr ref.: 42157
Praca stała
Lokalizacja: Opole

Zakres obowiązków:
  • kompleksowe prowadzenie projektów dotyczących nowych uruchomień od fazy wstępnej do rozpoczęcia produkcji seryjnej
  • koordynacja prac i nadzór zespołów projektowych
  • analiza wymagań klienta - dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków
  • koordynacja pracy innych działów w zakresie analizy wymagań klienta
  • analiza możliwości wykonawczych oraz potrzeb inwestycyjnych
  • przygotowywanie zestawienia kosztów
  • koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia
  • prowadzenie lub koordynacja prób, testów, walidacji zgodnie z wymaganiami klienta
  • przygotowywanie i nadzór nad realizacją budżetu
  • wsparcie we wdrażaniu dokumentacji systemu jakości dotyczącej nowych uruchomień

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w przemyśle motoryzacyjnym
  • praktyka w zarządzaniu projektami
  • rozwinięte umiejętności analityczne oraz komunikacyjne
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność definiowania priorytetów oraz zorientowanie na cel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie
  • atrakcyjne warunki pracy
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)