Project Manager

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

• Realizacja projektów informatycznych

• Przygotowywanie/modyfikacja procesów biznesowych

Wymagania:

• 3 - 5 lat doświadczenia na stanowisku Project Manager

• Znajomość następujących elementów inżynierii oprogramowania:

- metodyk pozyskiwania wymagań

- metodyk przygotowania specyfikacji funkcjonalnych systemów IT

- metodyk analizy procesów biznesowych (BPM)

- testowania modułowego

• Mile widziane potwierdzenie umiejętności programowania testami kompetencji

• Doświadczenie w:

- realizacji projektów informatycznych w sektorze finansowym ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia aplikacji custom.

- przygotowywaniu/modyfikacji procesów biznesowych

- realizacji projektów integracyjnych z wykorzystaniem podejścia SOA

- zbieraniu, analizie funkcjonalnej i technicznej wymagań użytkowników

- zarządzaniu zespołem programistów, analityków i projektantów (do 12 osób)

- realizacji projektów informatycznych w systemach klasy enterprise: systemy centralne (Globus), CRM , elektroniczne kanały dostępu, systemy klasy workflow, call center, business intelligence

- realizacji projektów informatycznych w technologiach (w zależności od profilu wymagań): C#, .NET, WCF, SQL, SQL Server Integration Services, HTML, JBasic, Java, C++, Cobol,MVC.NET, Android, Javascript, jQuery, jQuery UI

• Znajomość narzędzi: MSSQL, Visual Studio, Android Development Tools, SVN, GitHub, JIRA, TeamCity, Ant, Msbuild, powershell

• Mile widziane Certyfikaty:

- MCTS: .NET Framework 3.5, ASP.NET Applications

- Microsoft® Certified Technology Specialist (MCTS)

Oferujemy:

• Możliwość elastycznego zatrudnienia

• Długofalowa współpraca w znanej organizacji

• Aktywne uczestnictwo w różnych projektach

• Doskonałą atmosferę pracy