Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją w branży budowlanej poszukujemy pracownika na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: Kraków (siedziba firmy), cała Polska, zagranica

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za całościowy proces przygotowania projektowej dokumentacji technicznej (przygotowywanie dokumentacji technicznej w Auto CAD),
  • planowanie procesu produkcji oraz zapewnienie przestrzegania procedur jakościowych,
  • koordynacja i nadzór prac związanych z realizowanymi zleceniami produkcyjnymi
  • tworzenie harmonogramów rzeczowo – finansowych realizowanych zleceń produkcyjnych oraz projektów zakupowo montażowych oraz nadzór nad ich terminową realizacją
  • sporządzanie kosztorysów dla nowych zleceń produkcyjnych oraz projektów z produktami zakupionymi od trzecich producentów
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej na podstawie dokumentacji projektowej
  • przygotowywanie raportów z osiągniętych celów
  • wykonaywanie pomiarów na obiektach gdzie montowane będą produkty Klienta przed przystąpieniem do planowania produkcji
  • nadzór nad ekipami montażowymi.

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku co najmniej 3 lata w branży budowlanej
  • praktyczna znajomość oprogramowania CAD  2D / 3D (Auto CAD) – warunek konieczny
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • techniczne podejscie do rozwiązywania problemów
  • umiejętność samodzielnego poszukiwania rozwiązań i szybkiego uczenia się nowych technologii
  • chęć rozwoju i powiększania zakresu kompetencji zawodowych
  • biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie z niemieckim kapitałem w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w ciekawych projektach na terenie kraju i za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjne
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy).

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja dor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie