Project Manager

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1138795

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Project Managera.

Lokalizacja: Gdańsk
Forma współpracy: kontrakt B2B przez Hays Poland
Współpraca: długofalowa, kontrakty podpisywane w cyklach 6-miesięcznych
Stawka: 80 - 95 zł/h netto + VAT
Praca zdalna: aktualnie 100 %, docelowo praca zdalna raczej okazjonalnie.
Start date: ASAP

Obowiązki:
  • monitorowanie i kontrolowanie projektów
  • ścisła współpraca z klientem, zespołami produkcyjnymi oraz podwykonawcami
  • zamykanie projektów (rozliczenia, dokumentacja odbiorowa, wnioski poprojektowe)
  • planowanie projektów w tym: zakresu, kosztów, przychodów i terminów realizacji
  • zapewnienie efektywnej komunikacji między członkami zespołu i klientem
  • udział w pozyskiwaniu nowych zleceń
  • ofertowanie i negocjowanie warunków dla nowych projektów

Wymagania:
  • kreatywne podejście do rozwiązywania problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami i metod zwinnych
  • wykształcenie wyższe (preferowane: informatyka, ekonomia, zarządzanie)
  • doświadczenie w prowadzeniu i realizowaniu projektów IT
  • mile widziane certyfikaty potwierdzające wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami (np. PMP)
  • znajomość j.angielskiego (B1)

Oferujemy:
  • preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • atrakcyjne stawki
  • współpracę w oparciu o kontrakt B2B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland