Project Manager / Technical Leader

Ulan Systems

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HNR Systems LTD jest partnerem technologicznym Honaro.com. W naszej dotychczasowej pracy stworzyliśmy nowatorski produkt webowy – społeczność Honaro.com. Po tym sukcesie, rozpoczynamy pracę nad stworzeniem aplikacji mobilnej, którą zaoferujemy dla użytkowników i klientów na całym świecie. W związku z czym rozbudowujemy nasz zespół i poszukujemy osoby na stanowisko:

Zapraszamy Cię do naszego zespołu!

Oferujemy:

• Twórczą pracę w doświadczonym, ambitnym i wielonarodowym zespole,

• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych,

• Możliwość pracy z najnowszymi rozwiązaniami w swojej klasie,

• Zdobywanie doświadczeń przy zaawansowanych technologicznie i ciekawych projektach,

• Współpracę z zespołem otwartych i kreatywnych ludzi,

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,

• Możliwość realnego wpływania na rozwój nowoczesnego i innowacyjnego produktu,

• Stabilną Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,

• Dogodną lokalizacji – obok wrocławskiego Rynku,

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zadania:

• Przewodzenie zespołowi programistów i Coach'owanie mu,

• Projektowanie rozwiązań pojawiających się problemów,

• Programowanie zaawansowanych i ciekawych problemów informatycznych,

• Projektowanie architektury oraz dobór używanej technologii,

• Kontrola i nadzór jakości tworzonego oprogramowania.

Wymagania

Wymagamy:

• Wykształcenia wyższego informatycznego,

• Minimum 3-letniego doświadczenia jako programista Java (zarówno Java EE jak i Java SE),

• Doświadczenie w implementacji aplikacji webowych,

• Doświadczenia w projektowaniu architektury aplikacji,

• Znajomości języka angielskiego,

• Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

• Efektywności i skuteczności w działaniu,

• Sumienności, dokładności i zaangażowania.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

HNR Systems zostało stworzone z myślą o firmach, które poszukają innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management