Project Manager Mercedes-Benz Vans

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Mercedes-Benz Vans jest dostawcą nowoczesnych pojazdów dostawczych, aut do przewozu osób oraz pojazdów specjalistycznych, jak również usług wspierających biznes klientów.

Connectivity Van to nowe możliwości interakcji z naszymi klientami oraz nowe usługi łączności pojazdu z kierowcą, dealerem oraz administratorem floty. Wybrany kandydat na tym stanowisku będzie miał za zadanie koordynację wdrożenia najnowszego projektu w ramach rozwijanego portfolio usług łącznościowych na wybranych rynkach europejskich – Mercedes PRO.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektem dot. usług łącznościowych (Connectivity services) na wybranych rynkach europejskich
  • Współpraca z zespołami odpowiedzialnymi za wdrożenie Mercedes PRO na rynkach lokalnych w celu zapewnienia płynnej i terminowej realizacji zadań
  • Monitorowanie i raportowanie postępów wdrażania projektu
  • Wsparcie produktowe dla partnerów wewnętrznych
  • Przygotowanie materiałów szkoleniowych i informacyjnych dla sieci sprzedaży Mercedes-Benz Vans
  • Inicjowanie działań mających na celu rozwój usług Mercedes PRO oraz propagowanie działań prosprzedażowych na dedykowanych rynkach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, zarządzanie lub pokrewne
  • Doświadczenie w międzynarodowych projektach
  • Znajomość nowoczesnych technik prezentacji i moderacji
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Umiejętność analitycznego podejścia do złożonych problemów
  • Umiejętność pracy w zespole, a także samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Asertywność i umiejętność działania w trudnych sytuacjach
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Firma oferuje:

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Nowe doświadczenia, możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji
  • Umowę o pracę oraz konkurencyjny pakiet benefitów

Kontakt: Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 7 kwietnia 2017r.

Prosimy o przesłanie aplikacji (CV + list motywacyjny) za pomocą:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.