Project Manager / Koordynator Działu Wdrożeń

Domino Polska Sp. z o.o.

Poznań i okolice, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży meblowej, współpracującej z topowymi projektantami mebli, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • koordynowanie oraz wdrożenia nowych produktów
  • zarządzanie zespołem projektowym
  • współpraca z klientami zagranicznymi
  • współpraca z działem produkcji, kontrola procesu i jakości produkcji zgodnie z wymogami klienta
  • raportowanie postępu prac i poszczególnych etapów projektu

Oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwości rozwoju zawodowego

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziane doświadczenie w branży meblowej lub automotive
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • wielozadaniowość, analityczne myślenie

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji