Project Manager - Inwestycje Meiszkaniowe

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, warszawskiego dewelopera inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Project Manager - Inwestycje MeiszkanioweMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:

  • Przygotowanie procesu inwestycyjnego i dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym
  • Przygotowanie budżetu oraz harmonogramu inwestycji i ich kontrola
  • Pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych dot. procesu inwestycyjnego
  • Kontrola dokumentacji technicznej, finansowej i prawnej dotyczącej procesu inwestycyjnego
  • Budowanie relacji i współpraca z projektantami, wykonawcą, podwykonawcami i inspektorami nadzoru
  •  Przygotowanie umów, porozumień oraz innych dokumentów dotyczących procesu inwestycyjnego
  • Wyszukiwanie firm wykonawczych
  • Negocjowanie warunków umów
  • Zlecanie pracy wykonawcom robót i nadzór nad ich wykonaniem
  • Cykliczne raportowanie o postępach i aktualnym stanie projektu
  • Odbiór techniczny, przekazanie nieruchomości, rozliczenie projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunki budowlane,
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach inwestycyjnych
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym kierowaniu projektami inwestycyjnymi (miszkaniowymi / biurowymi)
  • Doświadczenie w kontraktowaniu robót budowlanych
  • Bardzo dobra znajomość procesu inwestycyjnego i innych zagadnień związanych z zarządzaniem projektami budowlanymi
  • Znajomość Pakietu MS Office, Pakietu MS Project
  • Wiedza z zakresu prawa budowlanego, norm, warunków technicznych, zasad odbioru robót budowlanych
  • Zaangażowanie, rzetelność i profesjonalizm w działaniu
  • Umiejętność pracy i komunikacji w zespole
  • Atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość długofalowej współpracy i podnoszenia kwalifikacji w strukturach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.