Project Manager - Dział Kreacji

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Jesteśmy międzynarodową grupą kapitałową skupiającą swoją działalność w branży e-commerce.

Obecnie poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za procesy związane z tworzeniem treści na potrzeby komunikatów marketingowych z mocnym naciskiem na ich perswazyjny charakter.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • prowadzenie projektów w ramach działu Creative Production przy współpracy z działami Media, Display, Marketing Automation,
  • koordynowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań projektowych, efektywne planowanie zasobów (w tym freelancerami),
  • planowanie budżetu i wewnętrznych oraz zewnętrzach zasobów,
  • dobór zdjęć oraz grafik dla przekazów marketingowych,
  • nawiązanie oraz utrzymanie kontaktu z zagranicznymi biurami tłumaczeń,
  • dbałość o poprawność i nieustający perfekcjonizm w zakresie powstających kreacji reklamowych,
  • bieżący research rynku i analiza aktualnych trendów, działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • minimum 2 letniego doświadczenia w prowadzeniu projektów o charakterze reklamowym,
  • znajomości zasad oraz mechanizmów skutecznej reklamy internetowej,
  • odpowiedzialności biznesowej i doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu projektów o różnym stopniu złożoności,
  • praktycznej znajomości metodyk oraz zagadnień związanych z prowadzeniem projektów,
  • wyczucia marketingowego i nastawienia na efekt w postaci dostarczonych sprzedaży,
  • dbałości o poprawność kreacji i nieustający perfekcjonizm w zakresie prowadzonych projektów,
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych, swobodnego wyrażania myśli, umiejętności nieszablonowego myślenia i otwartego umysłu,
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego.

Atutem będzie:

  • wiedza czym charakteryzuje się dobre copy i czym różnią się kreacje CPM od CPC,
  • zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • pracę pełną wyzwań przy ciekawych projektach,
  • zdobywanie unikalnej wiedzy i know-how z zakresu performance marketing,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonego mentora,
  • pakiet benefitów – kartę Multisport, opiekę zdrowotną, ubezpieczenie na życie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.