Project Manager ds. Budowlanych

Fitness Platinium

30-133 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

1. Nadzór nad przygotowywaniem kontraktu i realizacją prac budowlanych
2. Sporządzanie i kontrola realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu
3. Wybór i sporządzanie umów z podwykonawcami oraz dokonywanie rozliczeń finansowych za wykonane roboty
4. Prowadzenie narad i kontakty z uczestnikami procesu inwestycyjnego
5. Nadzorowanie procesu uzyskiwania pozwoleń od służb zewnętrznych
6. Prowadzenie dokumentacji budowy
7. Nadzór nad pracą podległego zespołu
8. Analiza dostępnej dokumentacji technicznej obiektu
9. Przygotowywanie wstępnych szacunków kosztów budowlanych
10. Ścisła współpraca z uczestnikami procesu inwestycyjnego

Oferujemy:
1. Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;
2. Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
3. Samochód służbowy do pełnej dyspozycji;
4. Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Wymagania

1. Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
2. Zrealizowanie minimum 1 obiektu na stanowisku kierownika budowy;
3. Wymagane wykształcenie wyższe budowlane;
4. Konieczne posiadanie uprawnień budowlanych bez ograniczeń i własnej działalności gospodarczej;
5. Zdolności organizacyjne i samodzielność;
6. Znajomość procedur administracyjno- budowlanych;
7. Znajomość pakietu Microsoft Office i programu AutoCAD;
8. Niezbędne prawo jazdy kategorii B.

Prezentacja firmy

Platinium Wellness Sp. z o.o. to właściciel prężnie rozwijającej się sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca