Project Manager ds. aplikacji mobilnych

Infor PL S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów związanych z tworzeniem aplikacji mobilnych
  • proponowanie nowych rozwiązań i kierunków rozwoju aplikacji mobilnych
  • analiza trendów rynkowych i interpretacja wyników badań (preferowany rynek mobile)
  • samodzielna realizacja projektów (ustalanie koncepcji, tworzenie biznes planu, współpraca z IT, marketing aplikacji)
  • bezpośrednie raportowanie wyników prac projektowych do przełożonych

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów aplikacji mobilnych
    • tworzenie biznes planu aplikacji mobilnej
    • przygotowywanie briefów i założeń aplikacji mobilnych
    • wiedza na temat marketingu mobilnego
    • współpraca z działem IT (deweloperskim) przy tworzeniu aplikacji
  • wiedza na temat aplikacji mobilnych (trendy rynkowe)
  • umiejętność tworzenia raportów i zwięzłych prezentacji
  • wykształcenie wyższe (preferowane ukończone studia na kierunku, zarządzanie i marketing, zarządzanie projektami, projektowanie aplikacji mobilnych, UX)
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • kreatywność, samodzielność, skrupulatność
  • biegła znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • Satysfakcjonującą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • System pracy oparty o work-life balance
  • Owocowe poniedziałki, karta multisport

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Prezentacja firmy

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca Elektronika / Telekomunikacja