Project Manager - Budownictwo Mieszkaniowe

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Naszym klientem jest developer prowadzący w Warszawie projekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego i biurowego. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy doświadczonych i dynamicznych kandydatów na stanowisko Project Manager.

Opis stanowiska:

Project Manager raportuje do Dyrektora Technicznego.

Zakres obowiązków obejmuje:

- Koordynowanie różnych etapów projektów budowlanych, udział w planowaniu projektów
- Nadzór nad realizacją projektów w założonym terminie i budżecie
- Nadzór nad harmonogramem prac
- Nadzór wykonania technicznego inwestycji
- Kontrola dokumentacji technicznej
- Kontakt, prowadzenie negocjacji z dostawcami, generalnym wykonawcą i podwykonawcami

Kogo szukamy:

- Wykształcenie wyższe techniczne (Budownictwo, Architektura)
- 4-5 lat doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu
- Doświadczenie w prowadzeniu projektów mieszkaniowych i biurowych
- Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego
- Dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
- Płynna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie