Project Manager ( branża energetyczna)

Eltrix Energia

05-090 Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Lubisz dokładnie wiedzieć dokąd zmierzasz i w którym miejscu drogi jesteś? Wolisz pracować z ludźmi niż zarządzać zasobami? Potrafisz nazwać chaos i podzielić go na zadania? Zrecenzujesz dokumentację techniczną i opowiesz o kluczowych założeniach Klientowi? Być może szukamy właśnie Ciebie.

Głowne zadania na tym stanowisku to :

  • Realizacja projektów audytowych w branży energetycznej
  • Wsparcie merytoryczne procesów sprzedażowych
  • Tworzenie wsadów technicznych do prezentacji
  • Tworzenie budżetu na podstawie umowy z klientem i kosztorysów ofertowych
  • Zarządzanie zespołem realizacji audytu ( analitycy , projektanci )
  • Prowadzenie uzgodnień z inwestorem, podwykonawcami i dostawcami.

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów audytowych w branży energetycznej
  • Umiejętność zarządzania projektami ( praca na budżecie , zorientowanie na wynik finansowy , współpraca z klientem)
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem, delegowanie zadań.
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Silne zorientowanie na rezultat i osiąganie celów
  • Wykształcenie wyższe techniczne ze znajomością zagadnień energetycznych , elektrycznych lub sanitarnych (ciepło , chłód)
  • Mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych w zakresie instalacji i sieci elektroenergetycznych
  • Mile widziana znajomość rynku energii w Polsce oraz wiedza w zakresie optymalizacji mediów energetycznych

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnych projektach z branży energetycznej i OZE
  • atrakcyjny system premiowy
  • praca w młodym dynamicznym zespole nastawionym na sukces
  • stabilne zatrudnienie
  • tworzenie osobistych ścieżek kariery zawodowej
  • nowoczesne narzędzia pracy ( telefon , laptop , samochód , najnowsze oprogramowanie)

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1994 roku. Nasza kadra składa się z ludzi,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria