Project Manager - Bielsko-Biała

44Group Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy utalentowanego, doświadczonego i otwartego na nowe wyzwania kierownika projektów do pracy przy rozwoju platformy SaaS Elevato Software i realizacji wdrożeń dla klientów w Polsce i na świecie.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami IT (tworzenie oprogramowania / rozwój platformy SaaS),
  • Analiza i projektowanie procesów biznesowych,
  • Analiza wymagań i projektowanie rozwiązań IT,
  • Planowanie, zarządzanie i odpowiedzialność za harmonogram, zakres, jakość i budżet projektu,
  • Kontakt oraz budowanie relacji z klientem,
  • Monitorowanie i raportowanie postępów w projekcie,
  • Zapewnienie jakości pracy realizowanej przez zespół i satysfakcji klienta,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami - min. 3 lata w tworzeniu oprogramowania,
  • Doświadczenie w zarządzaniu pełnym cyklem życia produktu - od fazy rozpoczęcia do dostarczenia gotowego produktu,
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Odpowiedzialność i samodzielność,
  • Umiejętności prezentacyjne,
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z zespołem,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów,
  • Duże zaangażowanie w wykonywane zadań, zorientowane na cel,
  • Dobra znajomość angielskiego.

Prezentacja firmy

Jesteśmy producentem systemu Elevato Software - narzędzia do zarządzania... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management