Project Manager Automotive - rekrutacja online

HRK S.A.

Gliwice, śląskie

HRK S.A.
Project Manager AutomotiveMiejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • prowadzenie i nadzorowanie prac na terenie fabryki Klienta
  • reprezentowanie firmy w kontaktach ze zleceniodawcami
  • dbałość o terminową realizację zleceń
  • przygotowanie harmonogramu projektu
  • monitorowanie statusu projektu
  • koordynacja prac pomiędzy działami
  • uzgadnianie założeń techniczno-projektowych
  • koordynacja i nadzór nad realizacją zadań dedykowanego zespołu
  • skuteczne realizowanie wyznaczonych celów
  • raportowanie przebiegu prac

Wymagania:

  • doświadczenie w koordynacji projektów w branży Automotive
  • znajomość standardów branży Automotive (VASS, BMW, Daimler, Volvo, GM)
  • biegła znajomość rysunku technicznego (E-Plan, Layout)
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
  • umiejętności planistyczne i organizacyjne
  • nastawienie na wysoką jakość pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w projektach dla międzynarodowych kontrahentów
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • ciągły rozwój zawodowy
  • dodatkowe benefity pozapłacowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.