Project Control Manager / Manager Kontroli Projektu

Fair Recruitment

Zjednoczone Emiraty Arabskie , zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to firma ARCHIRODON, będąca jedną z największych międzynarodowych firm konstrukcyjnych operujących na terenie Bliskiego Wschodu

Zakres obowiązków:

  • wprowadzenie oraz utrzymanie optymalnej kontroli kosztów a także zapewnienie scentralizowanego systemu planowania kosztów, mającego zastosowanie zarówno do małych jak i większych projektów

  • analiza, ocena i prognozowanie obecnego stanu na podstawie stanu wyjściowego; oszacowanie wpływu zmian wprowadzonych do projektu oraz sporządzanie rejestru popełnionych błędów

  • nadzorowanie zespołu inżynierów kontroli projektu, zajmujących się analizą, oceną oraz prognozowaniem realnych kosztów projektu a także uzasadnione występowanie przeciwko ustalonym juz planom

  • przygotowywanie tymczasowej wyceny i pomiarów

  • przygotowywanie listy kluczowych materiałów projektu

  • przygotowywanie wszystkich dokumentów sprawozdawczych projektu (w oparciu o umowę) oraz innych wymaganych danych

  • koordynowanie systemu planowanian a także monitorowanie czynności konstrukcyjnych

  • przygotowywanie wymaganych raportów technicznych i wewnętrznych

  • przygotowywanie raportów zamykających dany projekt

Oferujemy:

  • zakwaterowanie (brak opłat eksploatacyjnych)

  • wyżywienie w kantynie firmowej

  • samochód służbowy

  • opiekę zdrowotną

  • 36 dni urlopu + 3 bilety lotnicze (klasa ekonomiczna) w ciągu roku

  • przelot na kosz firmy na początek i koniec kontraktu

  • pokrycie kosztów relokacji pracownika (do kwoty nie przewyższającej 500 $)

  • system premiowy obowiązujący w Arabii Saudyjskiej (10% rocznych zarobków)

Premie, dodatki: zobacz: opis stanowiska

Wymagania

wykształcenie wyższe inżynierskie
min 8 lat doświadczenia zawodowego w branży budowlanej (konstrukcje) oraz 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
doskonałe zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
doskonała umiejętność obsługi komputera w tym oprogramowania używanego przez Dział Kontroli Projektu, tj. Excel, Primavera P3 (znajomość Primavera P3 będzie dodatkowym atutem)
doświadczenie w pracy przy projektach infrastrukturalnych (projekty morskie, przemysłowe, elektromechaniczne oraz mosty)

Prezentacja firmy

Fair Recruitment to niezależna agencja rekrutacyjna świadcząca usługi z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2008
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie