NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

PROGRAMISTA

Miejsce pracy: Wrocław , Warszawa , Kraków
NBC Sp. z o.o.

Wymagania:

  • Duża wiedza i doświadczenie jako .Net Developer
  • Doświadczenie praktyczne z implementacją rozwiązań opartych o Microsoft Azure

Mile widziane:

  • Doświadczenie z aplikacjami multi-tenant, model SaaS

Stos technologiczny projektu:

  • Remote App
  • Oracle w środowisku Azure
  • Azure Files
  • SQL Azure
  • Azure App Services
  • Azure API Management
  • Logic Aps
  • Service Bus
  • Data Factory
  • Virtual Network, VPN Getaway, Load Balancer
  • Azure Active Directory
  • Application Insights

Opis stanowiska:

  • Praca przy nowym projekcie z dużym budżetem
  • Swoboda i decyzyjność projektowa
  • Długofalowy projekt
  • Możliwość nauki nowych technologii
  • Zdobycie doświadczenia i dodanie do CV prace na poważnym projekcie w technologii Azure
  • Stanowisko samodzielne, z dużym wpływem na wygląd projektu

Oferujemy:

  • Możliwość pracy zdalnie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę multi sport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne... (zapytaj Nas)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.