Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Job Impulse Polska (Grupa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Programista

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: P/Łódź_Piotrkowska/082016/KW

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży automatyki, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Programista.

Nasza oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio przez firmę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Stawka podstawowa + premie za zrealizowane projekty
  • Rozwój zawodowy

Zadania:

  • Obsługa baz danych MSSQL
  • Konfiguracja i wdrażanie nowych środowisk bazodanowych
  • Instalowanie i konfigurowanie serwerów
  • Diagnostyka i usuwanie nieprawidłowości w funkcjonowaniu baz danych
  • Programowanie baz danych
  • Testowanie nowych rozwiązań technicznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (najlepiej w kierunku obsługi baz danych)
  • Znajomość języka Transact-SQL
  • Wiedza z zakresu administracji i utrzymania baz danych MSSQL
  • Wiedza z zakresu programowania w środowisku Delphi będzie dodatkowym atutem
  • Analityczne myślenie
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna)
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: