NATEK Poland Sp. z o.o.
We are looking for:

Programista

Location: Gdańsk, Gdynia, Sopot

Jesteś programistą?

Chciałbyś pracować w bankowości, ale nie masz doświadczenie w tej branży?

Dołącz do nas! Poznasz systemy wykorzystywane w bankach na całym świecie pracując w zespole doświadczonych specjalistów IT i realizując projekty dla największych klientów bankowych.

Zadania:

  • Programowanie aplikacji do core'owych systemów bankowych Temenos 24 wykorzystywanych przez największe banki na całym świecie.
  • Analiza aktualnych rozwiązań oraz opracowywanie i wdrażanie nowych usprawnień.
  • Optymalizacja kodu oraz przygotowanie dokumentacji (praca z Confluence, Jira, SVN).

Oczekiwania:

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w dowolnej technologii (Java, C, Basic i inne)
  • Chęć rozwoju w obszarze core'owych systemów bankowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację
  • Umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne

Oferujemy:

  • Profesjonalne wdrożenie branżowe bezpośrednio w projekcie u klienta z sektora bankingu
  • Pracę w zespole profesjonalistów i możliwość rozwoju w ramach jego struktur
  • Pracę z zaawansowanymi technologiami w stale rozwijającym się środowisku
  • Możliwość pracy w oddziałach firmy NATEK na terenie Europy
  • Umowę o pracę, prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport
  • Wsparcie procesu relokacji

Benefits
NATEK is a leading provider of IT Outsourcing and IT Consulting Services in CEE (Central and Eastern Europe). Thanks to 15 years of experience in IT outsourcing, nearshoring and consulting services, NATEK understands its customer's business environments, cost reduction issues and IT challenges.