Młodszy programista (bezpłatne szkolenie) – płatny staż

T Komp

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Daj się odkryć!

Kim jesteśmy? Poszukiwaczami talentów!

Kogo szukamy: osób, które chcą programować, mają pasje związane z pisaniem aplikacji internetowych

Co zrobimy: wspólnie z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego oraz Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego stworzymy grupę 16 osób, którym pokażemy na bezpłatnych warsztatach jak tworzyć aplikacje internetowe. Trzy najlepsze osoby nagrodzimy płatnym stażem.

Zdobędziesz wiedzę i praktyczne doświadczenie. Kogo dokładnie szukamy poniżej. Ważne byś miał zapał i chęć, wiedzę możesz zdobyć u nas.

Wymagania

1. Wymagane kwalifikacje:

  • znajomość podstaw tworzenia aplikacji internetowych,
  • znajomość podstaw programowania obiektowego,
  • dostęp do komputera z zainstalowanym środowiskiem Visual Studio Community 2015

2. Zalecane kwalifikacje:

  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • znajomość języka C#,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

TKomp działa w obszarze oprogramowania wspomagającego funkcjonowanie fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca IT - Hardware / Information Systems