Opis stanowiska pracy

Przyjmiemy do pracy na stanowisko programista.

Obowiązki:

- przeprowadzanie prac badawczych dążących do opracowania modeli rzeczywistych opartych o przygotowane przez zespół modele teoretyczne algorytmów, stanowiących proof-of concept
przeprowadzonych badań z zakresu projektowania algorytmów planowania i harmonogramowania produkcji w oparciu o metody sztucznej inteligencji,
- wstępne testowanie efektów prac (opracowanych algorytmów),
- opracowywanie i weryfikowanie założeń i koncepcji przygotowanych algorytmów i ich parametrów, - prace nad architekturą systemu, projektowanie i implementowanie nowych funkcjonalności.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie, praca w ramach umowy o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia uwzględniające doświadczenie i zaangażowanie,
- pracę przy ciekawym i ambitnym projekcie,
- faktyczny wpływ na końcowy kształt projektu.

Wymagania

Oczekujemy:
- praktycznej umiejętności programowania w językach C#/C++/C;
- znajomości środowiska Visual Studio;
- znajomości JavaScript, HTML, CSS,
- znajomości bazy danych PostgreSQL w zakresie działania i obsługi bądź innych;
- znajomości wzorców projektowych, programowania obiektowego, współbieżnego i rozproszonego;
- dobrej znajomości algorytmów i struktur danych.
- znajomości zasad działania oprogramowania klasy ERP i systemów produkcyjnych,
- minimum 2- letniego doświadczenia związanego z programowaniem, rozumianym jako praca związana z oprogramowaniem, również niekomercyjna (we własnym zakresie).

Prezentacja firmy

Firma zajmująca się produkcją i wdrożeniem informatycznych system... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP