Programista, webdeveloper - Katowice, Sosnowiec, śląsk. Prestiżowe międzynarodowe zlecenia!

Octagone Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, której głównym zadaniem będzie tworzenie serwisów internetowych (składanie layoutów XHTML/CSS), wdrażanie systemów CMS i e-commerce oraz tworzenie dedykowanych aplikacji internetowych.

Oferujemy:
- możliwość pracy zdalnej,
- udział w ciekawych projektach,
- możliwość rozwoju swoich umiejętności,
- przyjazną atmosferę pracy,
- motywacyjne wynagrodzenie,
- vouchery do aquaparku/kina, premie etc.

Prosimy o dołączanie do zgłoszenia linku do portfolio lub do zrealizowanych projektów.

Wymagania

Wymagamy:
- bardzo dobrej znajomości XHTML, CSS, PHP,
- dobrej znajomości MySQL / PostgreSQL,
- dobrej znajomości JavaScript i biblioteki jQuery,
- doświadczenia w budowie serwisów internetowych,
- znajomości technik RWD,
- wysokiej kultury osobistej i komunikatywności,
- umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Od kilku lat tworzymy agencję interaktywną, której podstawą jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
System premiowy
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy