Programista Warszawa

Atinea Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Programowanie systemów informatycznych. Samodzielne realizowanie dużych części systemów. Opracowywanie wymagań technicznych we współpracy z kierownikiem technicznym i kierownikiem zespołu oraz wymagań funkcjonalnych z klientem.

Możliwe dwie ścieżki rozwoju:

1.Profil techniczny do kierownika technicznego. Definiowanie rozwiązań architekturalnych wspierających tworzenie złożonych systemów o dużych wymaganiach wydajnościowych i rozwiązań współbieżnych. Tworzenie bibliotek i oprogramowania narzędziowego na potrzeby projektów. Wymagane doskonałe rozumienie zagadnień algorytmicznych oraz zagadnień związanych ze współbieżnością. Wirtuozeria w programowaniu.

2.Profil kierowniczy do kierownika projektu - samodzielne prowadzenie projektu z premią za wynik na projekcie. Negocjowanie wymagań z klientem. Programowanie rozwiązań. Współpraca z dodatkowymi programistami. Dalej ścieżka rozwoju do kierownika działu - odpowiedzialność za wynik zespołu kierowników.

Spółka zatrudnia 20 programistów. Spółka działa od ponad 6 lat. Zarząd spółki tworzą:

Andrzej Gąsienica-Samek - Prezes Zarządu, Mistrz Świata w Programowaniu Zespołowym ACM ICPC z 2003 roku.

Tomasz Stachowicz - Wiceprezes Zarządu, absolwent informatyki Uniwersytetu Warszawskiego. Ponad 10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów IT.

Wymagania

Znajomość logiki.

Potencjał do zrozumienia algorytmiki i programowania współbieżnego oraz chęć nauki tych dziedzin. Umiejętności wstępne w tych dziedzinach mile widziane.

Biegłe programowanie w co najmniej dwóch językach programowania (np. Java, C#, VB .NET, C, C++, PHP, Python, Perl, Ruby, JavaScript itp.).

Wykształcenie wyższe lub studenci. Absolwentom oferujemy um. o pracę, a studentom możliwość pracy na część etatu w godzinach dostosowanych do zajęć na uczelni.

Doświadczenie jest dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy