Programista Warszawa dla studentów

Atinea Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy

Atinea to firma założona przez informatyków. Założycielami Atinea są Andrzej Gąsienica-Samek, Mistrz Świata w Programowaniu Zespołowym z 2003 roku oraz Tomasz Stachowicz, doświadczony kierownik i absolwent Uniwesytetu Warszawskiego. Rozumiemy i lubimy programowanie. Tworzymy platformę instadb, która umożliwia szybkie tworzenie kompletnych aplikacji bazodanowych. Wdrożenia instadb obejmują zarówno małych klientów, jak i duże projekty, gdzie codziennie z platformy korzystają tysiące osób. Tworzenie platformy instadb przypomina tworzenie kompilatorów. Cały czas działamy na metapoziomie interpretując deklaratywny schemat, przetwarzając zapytania SQL w postaci drzew składni oraz generując UI. Aby zapewnić odpowiednią niezawodność rozwiązania stworzyliśmy prosty język NianioLang, który łączy najlepsze cechy języków funkcyjnych z imperatywną składnią. Połączenie z serwerami WWW i bazami danych realizowane jest w języku C.

Poza platformą instadb realizujemy projekty dla dużych klientów w technologiach MS SharePoint, JavaEE/Oracle oraz LAMP.

Pracując u nas w krótkim czasie będziesz miał okazję poznać nie tylko wiele technologii, ale również zrozumieć jak są one tworzone.

Wymagania

Kogo szukamy

* Studentów, którzy potrafią programować i są w stanie pracować w wymiarze 10h/tydzień lub większym.

* Poszukujemy ludzi, którzy chcą poznawać nowe technologie i je tworzyć.

* Od kandydatów oczekujemy chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania.

Co oferujemy

* Elastyczne godziny pracy

* Konkurencyjne wynagrodzenie, regularne wypłaty i rozliczenie za każdą przepracowaną minutę

* Zgrany zespół nastawiony na pracę

* Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym - bezpośrednie prowadzenie projektów z klientami

* Możliwość rozwoju w kierunku technicznym - wymagające zadania

Prezentacja firmy

Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy