GAMEDESIRE Sp. z o.o.

Programista Unity

Od: GAMEDESIRE Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Szukamy zdolnego Programisty Unity, który swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz gamingowy zespół.

Skorzystaj z szansy i dołącz do jednej z najlepszych firm w Europie.

Kochamy gry, jeśli podzielasz naszą pasję i czujesz, że jesteś właściwą osobą na właściwym miejscu, rzuć okiem na nasze wymagania i dowiedz się, co możemy Ci zaoferować.

Twoje zadania

• Współtworzenie nowych gier 2D z użyciem Unity, przede wszystkim na platformy mobilne

• Doskonalenie produktu przy współpracy z zespołem developerów i grafików

• Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań

• Wspomaganie procesu projektowania nowych gier

Wymagane skille

• Biegłej znajomości C#,

• Znajomości środowiska Unity, z koncentracją na grach 2D i budowie GUI

• Gotowości do nauki nowych technologii,

• Pasji do tworzenia oprogramowania w najwyższej jakości,

• Dobrych umiejętności komunikacyjnych i chęci do pomocy ludziom wokół

Mile widziane

• Znajomość innych technologii budowy gier mobilnych i webowych (np. Flash, HTML5),

• Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów),

• Praca w środowisku Linuks i/lub Mac OS X

Nagrody gwarantowane

• Umowa o pracę lub współpraca B2B

• Możliwość realizacji własnych pomysłów

• Opieka mentora przez pierwsze miesiące pracy

• Twórcza i przyjazna atmosfera pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom i konferencjom

• Prywatna opieka medyczna, karta Multisport

• Bonus za dojazd rowerem do pracy, dopłaty do lunchy