SIDEn  - Systemy informatyczne, Doradztwo, Energetyka - Sp. z o.o.

Programista systemów ERP

Od: SIDEn - Systemy informatyczne, Doradztwo, Energetyka - Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych

SIDEn Systemy Informatyczne Doradztwo Energetyka Sp. z o.o. działająca w obszarze tworzenia rozwiązań IT, sprzedaży sprzętu komputerowego oraz wdrożeń systemów informatycznych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Region: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Realizacja projektów programistycznych i wdrożeniowych z zakresu rozwiązań zintegrowanych z systemami Comarch ERP
  • Kontakty z Klientami celem analizy potrzeb

Główne wymagania stawiane kandydatom:

  • Znajomość i minimum 2 letnie doświadczenie w programowaniu C#
  • Znajomość .NET Framework, DevExpress, WinForm
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Umiejętność pracy w Visual Studio 13,15
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i otwartość
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość systemu Comarch ERP XL lub doświadczenia w tworzeniu aplikacji zintegrowanych z innymi systemami do zarządzania
  • Mile widziane : ASP.MVC, Xamarin

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje, za wszystkie dziękujemy.

Zapewniamy całkowitą poufność procesu rekrutacji.