PROGRAMISTA SYSTEMÓW AUTOMATYKI - PŁOCK

INNTEC Sp. z o.o. Sp. k.

PŁOCK , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INNTEC Sp. z o.o. Sp. K.

Jesteśmy młodą firmą zajmującą się produkcją i wdrażaniem automatycznych systemów transportu towarów, kartonów i pojemników w firmach produkcyjnych, dystrybucyjnych i przetwórczych. Wyczuwamy trendy na automatyzację na rynku Polskim podyktowane zarówno potrzebami konkurencyjności i efektywności procesów, rosnącymi wymaganiami Klienta końcowego, jak również lepszą podażą dostępnych i ekonomicznych technologii.

Programista Systemów Automatyki

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka)
Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Praktyczna umiejętność programowania i diagnostyki sterowników przemysłowych (PLC) oraz paneli operatorskich
Znajomość oprogramowania dla komputerowych systemów automatyki różnych producentów
Znajomość budowy/topologii oraz konfiguracji komputerowych sieci wymiany danych
Doskonała znajomość rozwiązań technicznych z zakresu AKPiA
Umiejętność doboru parametryzacji czujników, przemienników częstotliwości

Obowiązki:

Projektowanie i wdrażanie projektów AKPiA
Tworzenie logiki projektu.
Programowanie sterowników PLC, systemów DCS
Programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych
Projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie przemysłowych systemów automatyki
Dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych)
Wdrażanie oprogramowania, przeprowadzanie testów i uruchamianie systemu sterowania podczas instalacji maszyn i urządzeń u klienta
Współpraca z projektantami, mechanikami, elektrykami

Oferujemy:

Umowę o pracę / własna działalność gospodarcza.
Możliwość rozwoju i szkoleń.
Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.
Elastyczny wymiar pracy.

Prezentacja firmy

Firma INNTEC jest dynamicznie rozwijającym się integratorem i producente... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji