Programista Stron WWW

WEBimpuls Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma WEBimpuls rozpoczęła rekrutację na stanowisko „Programista stron WWW”.

Kandydat powinien mieć możliwość zarejestrowania się jako stażysta w Urzędzie Pracy:
* Mile widziane osoby do 30 roku życia
* Mile widziane osoby Nie studiujące dziennie: najlepiej po studiach lub studia zaoczne
* Mile widziane osoby nie pracujące obecnie.

Oferujemy 6 miesięczny staż z UP po którym zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat.

Mile widziane osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Wymagania:
* Dobra znajomość języka HTML + CSS
* Podstawowa znajomość Java Script
* Podstawowa znajomość języka PHP
* Osoba dyspozycyjna i angażująca się w życie firmy.
* Osoba ambitna, szybko ucząca się i szybko przyswajająca wiedzę z zakresu informatyki

Mile widziane umiejętności:
* Znajomość frameworków PHP
* Znajomość zagadnień SEO

CV ze zdjęciem proszę wysyłać poprzez portal.

Prezentacja firmy

Tworzymy strony internetowe oparte o nowoczesny system zarządzania treśc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy