Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k.

Programista/Starszy Programista MS BI

Od: Data Vision Media Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Warszawa (praca zdalna)

Dostarczamy zaawansowane rozwiązania klasy Business Intelligence, oparte o platformy firm Microsoft i Tableau Software. Oferujemy usługi projektowania architektury i implementacji rozwiązań w oparciu o platformy firm Microsoft.

W związku z realizacją długoterminowego projektu dla międzynarodowego koncernu, aktualnie poszukujemy 3 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska, zdalnie

Opis stanowiska:

  • projektowanie i implementacja rozwiązań w oparciu o platformę SQL Server 2012+, przy użyciu t-sql i .net (C#),
  • optymalizacja zapytań przetwarzających duże ilości danych,
  • projektowanie i budowa kostek analitycznych,
  • przygotowanie testów automatycznych dla implementowanych rozwiązań bazodanowych.

Wymagania ogólne:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • asertywność i elastyczność we współpracy z klientem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość systemu kontroli wersji

Wymagana znajomość:

  • T-Sql oraz zasad programowania w tym języku na poziomie dobrym,
  • optymalizatora zapytań i ich strojenia na poziomie dobrym,
  • Analysis Services na poziomie podstawowym,
  • Integration Services na poziomie podstawowym,
  • .Net na poziomie umożliwiającym efektywne programowanie procedur składowanych w C#.

Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu MCP z Sql Server 2012 lub nowszego.

Oferujemy:

  • Rynkowe wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • Kontrakt na czas nieokreślony lub inną formę zatrudnienia
  • Pracę w bardzo doświadczonym zespole
  • Ubezpieczenie zdrowotne.