Opis stanowiska pracy

Do naszego nowego zespołu programistycznego szukamy zdolnych, ambitnych i kreatywnych osób ze znajomością języka SQL (PostgreSQL, T-SQL, PL/SQL).

Cele i zadania:

  • Programowanie relacyjnych baz danych
  • Samodzielna realizacja powierzonych zadań
  • Testowanie oprogramowania
  • Tworzenie dokumentacji dla realizowanych projektów

Oferujemy:

  • pracę w siedzibie firmy w Radlinie woj. śląskie (wykluczona telepraca)
  • możliwość kierunkowego rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i ambitnym zespole
  • możliwość realizacji własnych inicjatyw
  • pracę w komfortowych warunkach
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatnie do posiadanej wiedzy i doświadczenia

Wymagania

Wymagania kluczowe stawiane potencjalnym kandydatom:

  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL (PostgreSQL, T-SQL)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku programisty
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji biznesowych

Prezentacja firmy

Dzień dobry,<br/>Jesteśmy młodą i ambitną firmą ukierunkowaną na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP