Billennium Sp. z o.o.

Programista SQL

Miejsce pracy: Olsztyn

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań programistycznych na każdym etapie wytwórczym procesów
  • Szacowanie pracochłonności poszczególnych zadań projektowych
  • Współpraca z liderem technicznym, biznesowym i jakości
  • Weryfikacja i optymalizacja kodu
  • Przygotowanie i aktualizacja dokumentacji projektowej
  • Uczestnictwo w spotkaniach projektowych oraz z klientem

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość T-SQL
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie komercyjne w programowaniu baz danych SQL Server (2012)
  • Doświadczenie w optymalizacji baz danych od strony programistycznej
  • Doświadczenie w migracji danych
  • Znajomość systemu kontroli wersji (GIT)
  • Znajomość SSRS oraz SSIS
  • Doświadczenie w optymalizacji baz danych od strony konfiguracyjnej
  • Znajomość zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • Znajomość SQL Server od strony administracyjnej

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie – możliwość wyboru formy współpracy
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.